Riina Grethiel Leppoja
on raamatute "Ürgilm, haldjad, jumalannad ja esivanemad" (2018), „Vabanemise vägi“ (2015), "Kuldajastu loomine" (2014) ja "Suure Jumalanna müsteeriumid" (2012)  autor. Ta on üks kirjastuste Valgusesaar ja Tähetulv loojatest ning alates aastast 2001 viib ta läbi tervendus- ja meditatsiooniseminare, olles koostanud ka mitmeid audiokursuseid

Antud kehastuses loen oma Maa peal viibimise ülesandeks edastada ja vahendada - nii kunstis, kirjutades kui õpetades - kõrgemaid vibratsioone ja puhtaid kuvandeid vaimsest maailmast, samuti positiivse tuleviku nägemust, mis on seotud meie kõigi võimega avaneda tingimusteta armastusele, kaastundele ja kõrgemale tarkusele. Taotledes lakkamatut ühendusesolekut oma tõelise olemusega, mis on meil kõigil lahutamatu puhtast algolekust, kulgen rajal, mida võib nimetada inimsünniga kaasneva potentsiaali avastamise teekonnaks. Kuna sellel teel on palju väljakutseid, on väga tähtis olla aus ja ehe ning saada üha enam teadlikuks kõigist nii enese sees kui oma elus toimuvatest protsessidest ja energiatest, et valida igal hetkel ja igas olukorras oskuslikult parim võimalik olemise ja toimimise viis, mis oleks kooskõlas suurema tervikuga, looks kõrgeimat tulevikku ning teeniks kõikide kõige kõrgemat hüvangut.

- Riina Grethiel -
 

Riina Grethieli kursused ja seminarid

Mõõtmatu keha

Teadlikkuse treening

Unenäojooga

Eluülesande avastamine

Vt ka:

LOOMISEKOOLI SEMINARID
 

Riina Grethiel Leppoja on ka eesti kunstnik, kes oma loomingus käsitleb puutepunkte puhta teadvuse ja muistse tarkuse vahel. Olles hariduselt ajaloolane, on ta kogu elu uurinud erinevaid usundeid ja esoteerilisi traditsioone ning neis peituvat visuaalset ja mütoloogilist märgikeelt. Riina Grethiel on olnud vaimsel teel üle kolmekümne aasta. Nii kunstniku, kirjaniku kui vaimse õpetajana on tema põhifookuseks inimteadvuses peituva potentsiaali äratamine, ilu loomine, takistuste lahustamine ning tajumispiiride avardamine. Riina Grethieli kunstiloominguga saate tutvuda SIIN.


Kontakt:
valgusesaar@valgusesaar.ee

 


Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt