Riina Grethieli mandalad ja väepildid
 

Riina Grethieli mandalad ja väepildid on sündinud koostöös vaimse maailmaga. Nad on loodud taotlusega tõsta vaataja sagedust ning olla abiks sisemise rahutunde, rõõmu ja harmoonia taastamisel. Tegemist on omamoodi akendega vaimsesse maailma, kusjuures kujundid, värvid ja sümbolid toimivad katalüsaatoritena, et äratada Teie sees uinuvaid jõude, et võiksite alati olla need, kes Te tõeliselt olete.

Vt: Riina Grethieli uuemad mandalad ja väepildid

 

Mandalad 2012-2015

 

 

 

 

     
 

 

 

- 2010-2011 -
 

     

     

 

Taevamandalad 2009

 

Väepildid 1993-2009

     

     

 

 

Kristallimandalad 2006-2008

     

     

     

 

Kristallimandalad on loodud koostöös kristallide, peainglite ja ingellike arhitektidega. Ingellikud arhitektid on erilised tervendusinglid, kes vastutavad korra ja struktuuri eest universumi kõikidel tasanditel – kõige väiksematest osakestest aatomituuma sees kuni maailmaruumi hiiglaslike mastaapideni. Kõik struktuurid põhinevad pühal geomeetrial ning ka ingellike arhitektide tööd määravad seaduspärad pühas geomeetrias. Maisel tasandil väljendavad nad end läbi puhaste värvide (nähtav valgus), kaunite helide (kuuldav valgus) ja läbi kristallide (kombitav ehk tahkunud valgus). Ingellikud arhitektid on valgusjõud, kes pärinevad 6-ndast dimensioonist ja kõrgemalt ning korrastavad energeetilisi mustreid meie energiaväljades, füüsilistes kehades, rakkudes ning veelgi peenematel tasanditel, valmistades meid ette Ülestõusmiseks. Need inglid võivad ilmuda väga erilise, kogu ruumi täitva vibratsioonina, samuti värvilise valguse, helide või geomeetriliste kujunditena, millel on ülimalt korrastav toime nii teie kehale kui ka teie elule tervikuna. Ingellike arhitektide abiga on võimalik tervendada kõiki ebakõlalisi energiaid, haigusi ja olukordi – juhul kui see on kooskõlas Teie hingeplaaniga.

 

VÄEPILDID: MAALISEERIA "TEEKOND", 2000/2009

Elu tervikuna on eelkõige oma tõelise olemuse otsimise teekond, ent tervik sisaldab endas väiksemaid tervikuid  teelõike, mis tagantjärgi justkui trepiastmed tunduvad. Kõigepealt saabub äratundmine millestki olulisest, siis järgnevad katsumused, mis äratundmise proovile panevad see on läbiminek pimedusest, transformatsioon. Teisele poole välja jõudes, kasvab äratundmine kirkaks kogemuseks, mida saab ka teistega jagada ja oma elus rakendada.

Esimene osa: ARMASTUS

See on äratundmiskogemus, kokkupuude jumalike väärtustega, südame avanemine tingimusteta armastuse kogemuses, uuenemise eelaimdus.


 

Teine osa: LÄBIMINEK

Kõik muutub ja teiseneb pidevalt. Surm on läbiminek eneses olevast pimedusest  suurema valguse ja armastuse poole. See on transformatsiooniprotsess, mis eelneb uuenemisele ja vaimsele uuestisünnile.


 

Kolmas osa: ALLIKAS/JUMAL

On jõutud eesmärgile see on kohtumine valguse ja armastuse Allikaga, üksolemise kogemus, vaimne uuenemine.


 

Neljas osa: UUS ALGUS UUEL TASANDIL

Avanema hakkab inimeses peituv potentsiaalne täiuslikkus. Selle tulemuseks on pühendumine teiste olendite teenimisele. Elu lõputus ringkäigus on alanud uus tsükkel, kus ilmnevad juba uued ülesanded.

 

Maaliseeria paralleelne tähendus on seotud surma ja ülestõusmisega. Esimene osa tsüklist sümboliseerib lõpulejõudmist, elu mõtte mõistmist; teine osa on surm kui muundumine, transformatsioon; kolmas osa - ülestõusmine, kohtumine Allika ehk Jumalaga; ning neljas osa - uus algus uuel tasandil. "Teekond" on pühendatud minu armastatud vennale, Priidule, kes lahkus valgusesse 1999. aastal.
 

 

Mandalad 2005-2008

     

     

     

     

     

     

 

 

 

     

 

 

 

© Riina Grethiel
valgusesaar@valgusesaar.ee

 

Nii mandalatest kui väepiltidest on võimalik tellida spetsiaalsel kvaliteetpaberil kõrgkvaliteetseid signeeritud väljatrükke (giclée-tehnika):

1 signeeritud mandala või väepilt A4 formaadis matil paberil (210 X 297 mm) hinnaga

1 signeeritud mandala või väepilt A3 formaadis matil paberil (297 X 420 mm) hinnaga

1 signeeritud mandala või väepilt A3+ formaadis matil paberil (329 X 483 mm) hinnaga

1 signeeritud mandala või väepilt A2 formaadis matil paberil (420x594 mm) hinnaga

 

Pildid saadetakse posti teel sõltuvalt formaadist kas kaante vahel või tugevast papist toru sees.

Mandalaid saab tellida kas e-maili teel (valgusesaar@valgusesaar.ee)
või Valgusesaare e-poest (www.valgusesaar.com).
 

Mandalate tellimine Valgusesaare e-poest

 

TERVENDUSE SAATMINE MAAILMALE
Riina Grethieli audiovisuaalne meditatsioon YouTube'is

 

Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt