11 : 11 : 11

11.11.11 (11. november 2011) on väga eriline väravapäev, planetaarset ülestõusmist kiirendav  ajaportaal, mil avanevad Maa kaksteist tšakrat ning Maale valatakse eriliselt kõrgsageduslikku, väga kirgast, selget ja puhtast valgust – otse Algallikast. Üle kogu maailma leiavad aset ühismeditatsioonid, mille abil kootakse otsekui üht väga imelist valgusekangast või valgusevõrgustikku, mis kõike elavat nii meie planeedil kui ka kogu universumis oma arenguteel oluliselt edasi aitab ja puhtasse üksolemisse tõstab. See on ka ettevalmistus 21.12.12 asetleidvale Suurele Väravapäevale, mil Allika valguse kohalolek veelgi võimsamalt ja kestvamalt kogu meie planeedil tuntavaks saab. Kõigil, kes end 11.11.11 avanevale valguseväravale häälestavad, on võimalus taotleda karmast ja muudest koormatest ning rasketest energiatest vabanemist – sest kõik negatiivsed energiad lihtsalt lahustatakse selles suures, säravas, kõikevõitvas, kõiketervendavas ja kõikeülendavas Allika valguses, mis just sel päeval mitmekordistunud jõuga Maa peale tulvab. Kõige tugevamalt on selle Valguse kohalolekut tunda päeval kell 11:11 – seega oleks soovitav mediteerida 11.00 ja 12.00 vahel, ent kuna kogu reedene päev ja ka sellele eelnevatel ja järgnevatel päevadel on see kosmiline ajaportaal avatud, siis oleks veelgi parem, kui lähipäevadel sagedasti mediteerimiseks, loomiseks, energiatööks, enese puhastamiseks ja tervendamiseks aega leiaksite. Ärge unustage ka Maa-Ema ning suunake Talle teist läbitulvavaid võimsaid valguselaineid, kiirates oma südamest kõige puhtamat tingimusteta armastust ja ka Suure Jumalanna kuldseid, tervendavaid ning kõike ebakõlalist hetkega lahustavaid valgusemustreid, et need võiksid ülendada kõike elavat nii meie planeedil kui kogu olemasolus.

Vt ka:
TERVENDUSE SAATMINE MAAILMALE
Riina Grethieli audiovisuaalne meditatsioon


ÜKSOLEMINE


Lühendatult ja kohandatult Diana Cooperi ja Kathy Crosswelli raamatust „Universumi võtmed“ (The Keys to the Universe) ja Diana Cooperi raamatust „Üleminekutest kuldaajastusse aastaks 2032“ (Transitions to the Golden Age in 2032)

Me kõik oleme üks. Me kõik oleme Allika eri aspektid ja kui sa seda tõeliselt mõistad, tõuseb sinu sagedus piisavalt kõrgeks, et Allikat vahetult kogeda. Sa hakkad nägema Jumala valgust igaühes ja kui seda kord hoomanud oled, siis avardub sinu energiaväli piiritult.
Kui viibid üksolemises, on su süda täielikult avatud. Sinu valgustunud mina jagab oma ande suuremeelselt, võtab vastu tänulikult, on lõputult kaastundlik ja empaatiline. Sa aktsepteerid kõiki täpselt sellistena, nagu nad on, kiirates oma südamest välja väga suurt valgust. Tänumeeles mõistad sa loodushaldjate töö tähtsust ning austad ja armastad ingleid. Sa kõnnid käsikäes meistritega.
Sa suhtled telepaatilisel teel kristallide, taimede, puude, loodusvaimude, elementide, loomade, putukate, inimeste, inglite, ükssarvede, meistrite ja iidsete tarkadega ning samuti Allika endaga.
Kergelt ja lõdvestunult tood sa esile eneses peituva muistse tarkuse ja sügavad teadmised – nii selle planeedi kohta kui ka elu kohta kaugetel tähtedel. Telepaatilisel teel suudad sa ligi pääseda kõiki olendeid puudutavatele teadmistele ja kõikehõlmavale tarkusele.
Sa elad tõevibratsioonis, seega usaldad sa täielikult universumit ning tunned end kaitstuna. See aitab sul kogeda jumalikku rahu. Sinust saab selgeltteadja ning sa hoomad kõike, mida sul mõista on vaja.
Sa oled täielikult üheks saanud oma kõrgeima olemusega ja viibid täiuslikus tasakaalus. Sa oled samaväärselt ühendatud nii Maa kui ka Taevaga ning tead täpselt, millise ülesandega sa Maa peale kehastusid.
Sa usaldad jumalikku voolamist ja tead, et oled alati kõigega varustatud. Külgetõmbeseaduse järgi tõmbad sa ligi sarnaseid hingi ning kiirgad välja suurt rõõmu ja valgust.
Sinu rakud säravad ja hiilgavad silmanähtavalt.
Sinu intuitiivne arusaam pühast geomeetriast näitab, et oled joondunud oma jumalikule algmustrile. Spontaanselt rakendad sa seda isegi kõige argisemates olukordades.
Kõik elementidega seotud omadused sinu isiksuses on omavahel täiuslikult tasakaalus.
S
a oled kõikteadja ja vaba. Su päevad on täidetud imedest ning sa tunned rõõmu looduses avalduva võlujõu (Suure Jumalanna kohaloleku) ilmutumisest. Sa oled süütu ja puhas.
Sinu tšakrad on koguaeg avatud ning sa oled täiuslikus ühenduses oma hinge, monaadi (vaimu), Allika ja ka Maa sisemuses asuva puhta maailmaga (Puhta Maaga).
Kõige hämmastavam oskus, mille võid omandada, on aga see, et aktsepteerid ennast sellena, kes sa tõeliselt oled. Tunnusta oma imelisust; saa sellest teadlikuks kõige sügavamal rakutasandil; tunne, kuidas see energia sinust välja kiirgub ning sinu aura kaudu universumisse ja ka teistele olemisetasanditele suundub, puudutades ja ülendades oma teel kõike elavat. Tea, et see on ülendav kõigi jaoks, kes seda kogevad. Austa alati oma jumalikku väge.

Mitte ükski olend, kes on kunagi Maa peale kehastunud, pole veel saavutanud täielikku üksolemist Algallikaga, ent aastaks 2032 saab see võimalikuks.

Võtmeks on teada, et sina oled Jumal.
Heliks on iga heli.
Värvusteks on must ja valge, yin ja yang (Suur Tühjus ja Allika valgus).
 

Ühenduse loomine omaenda jumalikkusega

1.     Leia koht, kus saad olla vaikselt ja segamatult.

2.     Süüta võimalusel küünal.

3.     Lõdvestu ja sulge oma silmad.

4.     Maanda ennast, kujustades juuri, mis väljuvad su jalataldadest ja suunduvad sügavale Maa sisemusse.

5.     Ümbritse end peaingel Miikaeli sinise kaitsva valgusekeebiga.

6.     Näe enese ees suurt Kõiksuseinglit Metatroni.

7.     Metatron hoiab sinu ees peeglit, milles võid näha vastu peegeldumas oma sisemist ilu, oma hiilgust, suursugusust, oma jumalikku mina.

8.     Kui näed iseenda tõelist valgust, koged ka üksolemist kõige olemasolevaga.

9.     Lõdvestu üksolemisse ja luba kõigel muul puhtasse ja säravasse algoleku valgusesse lahustuda.

10.  Kui tunned, et soovid meditatsioonist välja tulla, too oma teadlikkus lihtsalt tagasi sellesse ruumi, kus sa parasjagu viibid, ja ava oma silmad.

 

Kuidas tervendada meie planeeti

Kuidas aidata puhastuda mõne maa karmal

Kui inimene soovib aidata teisi nii nagu iseennast ja tõsta teisi maid nii nagu enese kodumaad, on see märk sellest, et tegu on viienda dimensiooni teadlikkuseni jõudnud inimesega, kes mõistab kõige ja kõigi kuuluvust ühte tervikusse.

–  Süüta küünal ja palu inglitel tervendada ja muundada valitud maa stagneerunud energiaid.

– Saada sinna kuld- ja hõbevioletset leeki, mida ümbritseb ring Kristuse kuldsest valgusest. Ringi keskele kujusta kuusnurkset tähte, mis on väga tugev muundamissümbol ning lahustab ära mis tahes vana, Atlantise aegadest pärineva karma. Võid kuusnurkse tähe ka kaardi peal vastavasse punkti asetada.

– Kujusta valgust maa all mööda jõujooni voolamas.

– Kutsu võimaid kosmilisi ingleid, kes valitsevad ja haldavad kõige puhtamaid ja kõrgsageduslikumaid  energiavooge, ning palu neil laulda selle maa kohal.
 

 Planeedi tervendamine 

1.     Leia koht, kus saad olla vaikselt ja segamatult.

2.     Süüta võimalusel küünal.

3.     Sulge silmad ja lõdvestu mõneks hetkeks.

4.     Palu peaingel Miikaelil ümbritseda end kaitsva sinise keebiga.

5.   Kutsu Kristuse valgust, tarkust, armastust ja kaitset ning taotle, et see energia ümbritseks sind.

6.   Kutsu puhast valget Ükssarve ning palu tal endale läheneda. Tunne tema armastust ja näe tema imelist valgust. Luba tal suunata oma sarvest enda peale armastust ja valgustumise energiaid ning palu, et ta valaks sind oma valgusega üle.

7.     Istu talle selga ja tõuse planeedi kohale.

8.   Saa teadlikuks ka imelistest, kõige kaunimates värvitoonides sillerdavatest inglitest, kes sind ümbritsevad ja saadavad.

9.    Luba Ükssarvel viia end paika, mis vajab rahu ja tervendust. Palu, et ta suunaks nüüd kirkaid ja säravpuhtaid valguse- ja armastusepalle teie all laiuva maa poole. Kujusta, et inimesed ja ka maa ise absorbeerivad need kõrgemad võnked endasse ning avanevad puhastele olemisetasanditele.

10.  Palu inglitel laulda selle maa kohal rahust ja harmooniast. Seejärel palu õhuhaldjatel see võnge kõikjale üle kogu maailma kanda. Võta endale hetk aega, et inglite laulu kuulata. Tea, et isegi kui need helid sinu kuulmisulatusest väljapoole jäävad, kõlavad nad ikkagi kõikjal sinu ümber.

11. Palu nüüd võimsatel inglitel ühineda ning suunata erinevate kiirte valgust meie planeedi jõujoontesse. Vaata, kuidas energiavõrgustik sellest kirkast valgusest särama ja kiirgama lööb.

12. Kujusta kogu planeeti kiirgamas välja kuldset valgust, mis aitab tal siseneda uude kuldajastusse.

13.  Lõdvestu ja luba Ükssarvel end tagasi tuua.

14.  Täna teda ja kõiki ingleid.

15.  Ava oma silmad ja võta vastu tänu vaimselt maailmalt.
 Sise-Maa puhas algmuster, 2011
Kuvand Puhta Maa võngete äratamiseks meie südametes
 


 

Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt