Riina Grethieli

VALGUSKEHA SEMINAR

ehk kuidas tervendada oma elu kõikidel tasanditel

Valguskeha äratamine on väga eriline praktika, kuna võimaldab teatud kujustamiste ja hingamisele keskendumise abiga luua enda ümber puhast ruumi oma kõrgeima olemuse esiletulekuks. Valguskeha käivitamine toob kaasa vibratsioonilise muutuse, millega võivad kaasneda ka kohesed ja väga kiired elumuutused. Kõige olulisem on selles protsessis südame avamine, mille toimub ühenduse loomine universumiga.

Valguskeha äratamise puhul on olulised kolm energiatöö vormi: sirutumine ülespoole, sügavdumine sissepoole ja avardumine väljapoole. Kui need kolm suunda enda sees tasakaalu viia, saavad meist kiirgavad valguseallikad. Me suudame kergemini valida tegusid, mis peegeldavad meie kõrgeimat olemust. Meie võimuses on kogeda ka erinevaid valgustunud teadvuse seisundeid, mis avavad juurdepääsu sügavale sisemisele tarkusele, pakuvad suurt ja sügavat õndsustunnet ning kannavad meid mõttekonstruktsioonide taga olevasse puhtasse algolekusse – piirideta olemisse. Valguskehaga töötades õpime häälestuma puhaste maailmade ülendavatele energiatele ning ankurdama need ka oma igapäevaelu kogemustesse.

Kui oleme oma multidimensioonilise valguskeha äratanud, saame enesest teadlikuks ühteaegu kolmel erineval tasandil. Esiteks, kogeme täielikku üksolemist lõputu valguseväljaga, puhta algoleku ehk ürgilmaga, mida võiks ka meie kõiksuskehaks nimetada. Just sellesse lahustub täielikult meie piiratud minapilt. Teiseks, saame me teadlikuks enesest kui jumalikest valgusolenditest, kes võivad rännata oma valguskeha abil ringi puhastes maailmades ning külastada erinevaid dimensioone. Budismis nimetatakse seda keha õndsuskehaks ning tegemist on meie puhastunud energiaolemuse ehk vikerkaarekehaga, keda kannab läbi erinevate dimensioonide meie Mer-Ka-Ba sõiduk, mis ilmub enamasti geomeetrilise vormina. Vikerkaarekeha ise on aga täiesti puhas väljendus meie kõrgeimale olemusele energiatasandil ning seda saavutatakse sisemise jooga abil. Lisaks õndsuskehale võimaldab täielikult aktiveerunud valguskeha meil ka maises maailmas efektiivsemalt toimida. Et avaldada positiivset mõju inimestele, kellega füüsilisel tasandil kokku puutume, on väga oluline ka meie füüsiline keha, kuhu on nüüd ankurdunud meie kõrgeim olemus.
 


 

Valguskeha äratamine on inimkonna evolutsiooni järgmine etapp, mis just praegusel ajal aset leiab. Olles kõrgsageduslik energiakeha, ilmub valguskeha esmalt kui meie kõrgema mina – hinge ja vaimu – teadvuse kandja puhastes maailmades. Saades ühenduse oma keskmise kanaliga ning äratades kehas asuvaid alumisi erilisi väravaid puhta algoleku juurde, õpime suunduma sügavale enda sisse ning muutma ebakõlalisi energiaid kõrgsageduslikeks ning kasutades sisemist energiapotentsiaali, et elada kõrgemas sageduses. Alumised väravad aitavad kogeda isiklikku väge, valitseda emotsioone, püsida keskmises kanalis, vabastada vanu blokeeringuid ja kinnijäänud emotsionaalset energiat ning reageerida maailmale armastuse, tarkuse, selguse, väe ja kaastundega. Süda ja teised ülemised väravad avavad aga uksi hingetasandile ja veelgi kõrgematesse valgusmaailmadesse. Neid keskusi äratades tulvab valgus meie mõtetesse ning me kogeme ühendust kosmilise teadvusega. Valguskeha äratades peaks meie motivatsiooniks olema kaastunne ning soov jagada maailmale rohkem valgust ja armastust. Siis saame ilmuda energiatasandil jumaliku valgusolendina ning omandada senisest palju suurema väe ka Maad ennast puhastada ja tervendada.

Traditsiooniline Mer-Ka-Ba meditatsiooni tehnika koosneb 17-st hingamisest, sest 18-ndast hingamisest alates juhendab meid meie kõrgem mina. On väga palju võimalusi, kuidas oma valguskeha edasi arendada ning viimased 9 aastat olen intensiivselt töötanud just valguskeha järgmiste tasanditega, uurides ja praktiseerides Tiibeti esoteerilisi sisemise jooga tehnikaid ning meil Eestis kunagi teatud vapustavat kõrgvaimset traditsiooni nii valguskeha kui ka puhta maa loomiseks, mis on sümbolite keeles talletatud ka geomeetrilistesse mustritesse ja regilauludesse. 9 aastat tagasi vormistasin senise töö audiokursuseks (“Labürindipühitsus ehk teekond südame pühasse ruumi ja valguskeha aktiveerimine“), mille abil on võimalik Mer-Ka-Ba’d iseseisvalt käivitama õppida ja kogeda ka ühinemist kõrgema minaga. Mitmeid aastaid pidasin pausi valguskeha õpetamisest, et mõista sügavamalt seda, mis ikkagi tuleb pärast 17-ndat hingamist. Sel seminaril jagan teiega neid äratundmisi. Eelnev Mer-Ka-Ba meditatsiooni tehnika tundmine on soovitav, aga mitte ilmtingimata vajalik. Seminaril vaatleme ka teisi väga efektiivseid teid, kuidas oma valguskeha äratada ja püsivaks muuta, kombineerides sisemist joogat, kõrgemate dimensioonide tšakraid ja valguskanaliks olemist südame avardamise tehnikatega, mis meie valguskeha tõeliselt käivitavad ning aitavad meil oma kõrgeimat olemust ka füüsilise keha tasandil ja igapäevaelus järjest püsivamalt kogeda.

Kui tunnete, et valguskeha äratamine või selle edasine avastamine on teie jaoks õigeaegne ning kooskõlas teie kõrgeima teega, olete oodatud!

NB! Selle seminari juurde kuulub ka juhitud meditatsioon mp3 failina, mille abil saab valguskeha praktikaga kodus edasi töötada. Juhitud meditatsioon saadetakse osalejatele pärast seminari lõppemist. 

Seminari viib läbi Riina Grethiel.

Lähem info ja registreerimine e-maili teel: valgusesaar@valgusesaar.ee

 

TAGASI LOOMISEKOOLI LEHELE

Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt