Riina Grethieli

REIKIKURSUS EDASIJÕUDNUTELE

VIRGUNUD SÜDA


NB! Sellele kursusele on oodatud kõik, kes on saanud vähemalt Reiki II astme pühitsuse. Eriti suureks abiks ja tõhusaks lisahäälestuseks on see kursus aga Reiki meistritele.

Reiki energia on ajatu ja puhas Algallika tervendav energia. Reiki ei tunne piire ning võib avalduda just sellisel viisil ja sellises intensiivsuses, nagu seda vastu võtta suudetakse. Reiki on Algallika puhas ilming, elav energia, mille olemuseks on kõike harmoniseerida ja tasakaalu viia. Reiki on väga leebelt kõikjale teed rajav tervendav valgus ja jumalik armastus. Reiki on hindamatu kingitus inimkonnale, kuna Reiki liinides toimuvate ülekannete teel saab kergesti kättesaadavaks see eriline oskus, mille omandamiseks omal käel võib kuluda terve elu.

Reiki aitab ka pehmendada ja mahendada teekonda valgustumise poole. Kui teie südamest tulevaks sooviks on avaneda üha kõrgematele teadvustasanditele, saab väga oluliseks oma mineviku ja oleviku tervendamine ning transformeerimine. Reiki kanaliks olemine kergendab seda protsessi oluliselt ning võimaldab olla püsivas tervendavas energiavoos ka väljaspool meditatsiooni. Reiki on kingitus, et tõsta iseenda, oma lähedaste ja kogu ümbritseva maailma vibratsioone.

Edasijõudnute Reikikursusel saavad kõik osalejad Reiki pühitsuse, mida Aila Norlamo liinis nimetatakse Reiki neljandaks astmeks. Tegemist on erilise lisapühitsusega, millega kaasneb südamesoojuse märgi aktiveerimine osaleja auras. Reiki südamemärk (Shi Ka Sei Ki) edastab meile järgmise sõnumi: "Jumalik valgus ja armastus tulvavad Allika südamest inimsüdametesse, äratavad seal sisemise potentsiaali, lahustavad kõik takistused ning naasevad seejärel jumalikku südamesse, mis asub kõikjal ja kõiges. Tulemuseks inimsüdame ja Allika südame kogemuslik ühekssaamine, mida Reiki südamemärk püsivamaks olekuks muudab."

Reiki südamemärk viitab ka transformatsiooni ja muutuste ajale ning on tungiv meeldetuletus universumilt, et kõige parem viis muutusi läbida on vägivallatu toimimine ja avatud süda.

Virgunud südame olemus on meie kõigi sisemine jumalikkus ja algne headus, millega kontakti saamine toob kaasa suure väe ületada mis tahes hirmud ja segadus, sest kui südamevalgus süttib, on sellel vägi süüdata ka südamed meie ümber. Aset leiab vabanemine ja avardumine ning me pääseme nüüd ligi ka oma sisemisele hiilgusele ja loomupärasele geniaalsusele. See on meie hinge loomulik olek, mis avaldub, kui aktiveerime oma virgunud südame.

Reiki südamemärgi kasutamise tulemuseks on ka see, et meie süda hakkab lisaks soojusele ja armastusele välja kiirgama jahutavat selgust, lõputut ruumi ning avardavat ja keskmesse toovat valgust, mis saadab voogavat ja mahedates värvitoonides sillerdavat hiilgust kõikidesse suundadesse. See läbipaistev valgus sisaldab nii tervendust kui südametarkust – vastuseid meie jaoks olulistele küsimustele. Reiki südamemärk õpetab, et me oleme juba täiuslikud, sest meie süda ja Allika süda on üks. Seega on inimolemus loomupäraselt läbinisti hea ning selle äratundmisega kaasneb iseenesest avalduv pingutuseta heasoovlikkus kõige elava vastu. Ümbritsev maailm vajab meie virgunud südame väge ning Reiki südamemärk aitab meil sellesse puhtasse olekusse naasta ning hakata elama oma virgunud südamest lähtudes. 


Kui tunnete sisemist kutset ning kui teil on Reiki I ja II aste läbitud, olete oodatud!

Reikikursust VIRGUNUD SÜDA viib läbi

Riina Grethiel,
Reiki meister aastast 2002. 
 

Lähem info ja registreerimine e-maili teel: valgusesaar@valgusesaar.ee

TAGASI LOOMISEKOOLI LEHELE


Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt