Riina Grethieli

REIKIKURSUS EDASIJÕUDNUTELE

REIKI AKTIVATSIOONID UUEL AJASTUL


NB! Sellele kursusele on oodatud kõik, kes on saanud vähemalt Reiki II astme pühitsuse. Suureks abiks ja tõhusaks lisahäälestuseks on see kursus ka Reiki meistritele.

Reiki energia on ajatu ja puhas Algallika tervendav energia. Reiki ei tunne piire ning võib avalduda just sellisel viisil ja sellises intensiivsuses, nagu seda vastu võtta suudetakse. Reiki on Algallika puhas ilming, elav energia, mille olemuseks on kõike harmoniseerida ja tasakaalu viia. Reiki on väga leebelt kõikjale teed rajav tervendav valgus ja jumalik armastus. Reiki on hindamatu kingitus inimkonnale, kuna Reiki liinides toimuvate ülekannete teel saab kergesti kättesaadavaks see eriline oskus, mille omandamiseks omal käel võib kuluda terve elu.

Reiki aitab ka pehmendada ja mahendada teekonda valgustumise poole. Kui teie südamest tulevaks sooviks on avaneda üha kõrgematele teadvustasanditele, saab väga oluliseks oma mineviku ja oleviku tervendamine ning transformeerimine. Reiki kanaliks olemine kergendab seda protsessi oluliselt ning võimaldab olla püsivas tervendavas energiavoos ka väljaspool meditatsiooni. Reiki on kingitus, et tõsta iseenda, oma lähedaste ja kogu ümbritseva maailma vibratsioone.

Sel edasijõudnute Reikikursusel on kõigil osalejatel võimalik kogeda Reiki aktivatsioone, mis aitavad Reiki kanaliks olemist peenhäälestada, nii et see oleks rohkem kooskõlas praeguse aja energiate ja väljakutsetega. Tegemist on aktivatsioonidega, kus õpime tundma ja kasutama seitset Reiki lisamärki, mida on vastu võtnud mitmeid Reiki meistrid pärast Usuid. Nende märkide kasutamine ei eelda küll eraldi pühitsust, sest tegemist on traditsioonilistes märkides juba sisalduvate energiamustrite laiendustega, kuid sellegipoolest on  nende märkidega tutvumine grupienergias väga toetav. Lisamärkide kasutusele võtmisest võib olla abi, kui soovime peenhäälestada enesest läbivoolavat Reiki voogu, nii et see võimendaks meie taotlusi pühenduda üha enam südamekesksele tegutsemisele, blokeeringute lahustamisele, särav-valge valguse aktiveerimisele, edu ja külluse vastuvõtmisele, võõrenergiate (sh viirused ja infektsioonid) vabastamisele, nii üles kui alla suunduva energiavoolu tugevdamisele selgrookanalis, samuti alateadvuses ja rakumälus olevate traumade tervendamisele.
 

Alustame kell  12.00  ja lõpetame orienteeruvalt kell 17.30.
 

Reikikursust viib läbi

Riina Grethiel,
Reiki meister aastast 2002. 
 

Lähem info ja registreerimine e-maili teel: valgusesaar@valgusesaar.ee

TAGASI LOOMISEKOOLI LEHELE

Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt