Praegune kiirete muutuste aeg nõuab meilt üha enam teadlikuks saamist energiamerest meie ümber ning vastutuse enda peale võtmist selle kaootilise maailma eest, mille ühiselt loonud oleme. Et Maad ja ka iseennast tervendada, tuleb meil õppida häälestuma Kõrgemale Tahtele ning hakata toimima kooskõlas universumiga. 

Liikudes edasi valgustumisteekonnal, tuleb meil sünkroniseerida oma mõlemad ajupoolkerad ning viia tasakaalu mehelik-loogiline ning naiselik-intuitiivne mõtlemine. Meil on vaja lepitada eneses olevad polaarsused ning transformeerida kõik negatiivne selle kõrgeimaks väljenduseks. Energia on alati muutumises ning igal energiavormil, ükskõik kui kaootiline see ka ei oleks, on olemas kõrgem ning puhastunud väljendusvorm.

Me kehastusime, et taastada maises kogemuses ammu-unustatud kontakt Kosmilise Ema printsiibiga ning et tasakaalustada Allika mees- ja naisaspekti – väge ning armastust – enese sees, kogemaks ühtsust ning Allika jagamatust. See loob omakorda võimaluse tõelise tarkuse ilmumiseks, mis on aluseks Taeva ning Maa ühendamisele ning võimaldab meil kogeda maapealset paradiisi esmalt isikliku reaalsusena, ent meie kogemus võib laieneda ning inspireerida paljusid. See on praeguse ajastu väljakutse ja – kingitus … 

Sedamööda, kuidas me kasvame, ületame oma maise ego ning hakkame toimima iseenda Allika Minadena. Selles protsessis teadvustame üha sügavamalt, et oleme Ühe Allika lapsed. Me toome järjest enam kõrgemaid ja peenemaid vibratsioone mateeriasse, transformeerides oma reaalsusekogemust ning tervendades massiteadvust vangishoidvaid mõttevorme sellel planeedil. 

Meie eesmärk on viia aine kõrgemasse vibratsiooni läbi muutuse, mis leiab aset meie enda teadvuses. See on reaalsuse muutmine seestpoolt, kus kõik saab alguse muutustest enese sees. Meie tee on vabaduse tee, kuid sedamööda, kuidas areneme ning terveneme, õpime järjest enam kooskõlastama oma loomingut teiste inimestega, kogu planeediga, ning looma üheskoos inglite ning loodusvaimudega, rajades teed laiematele muudatustele, mis hakkavad üha enam mõjutama kogu inimkonda tervikuna. Tulevik sellel planeedil on meie kätes.
 

Miks just püha geomeetria? 

Kõik iidsed kultuurid üle kogu maailma on jätnud meile pärandiks universaalseid teadmisi, mis on kätketud visuaalsesse märgikeelde – geomeetrilistesse vormidesse ja struktuuridesse. Läbi aegade  on seda märgikeelt nimetatud pühaks geomeetriaks. Tegemist on seaduspärasustega, mis on aluseks Elu tekkele ja arengule läbi kõigi mõeldavate tasandite, kuni absoluutse täiuse saavutamiseni, mis kulmineerub meie naasmisega Algallikasse.  

Püha geomeetria on paljutasandiline, täiuslikult tasakaalustatud ja korrapärane kaart Vaimu liikumisele Tühjuses, mille käigus luuakse universumite müriaade ning omandatakse kõiki võimalikke kogemusi, mida pakub olemasolu. 

Aegade algusest saadik on inimesed otsinud seda maagilist väravat, kus Taevas ja Maa kokku saavad, et ajalike olendite ees avaneks taas kord võimalus puudutada igavikku ning et meile meenuks meie tõeline jumalik päritolu. Just pühasse geomeetriasse on kätketud alateadvuses uinuvaid jõude äratav informatsioon, mis omakorda avab teaduses peituva värava kõrgema jumaliku ilmutuse märkamiseks. Me hakkame mõistma ülimat täiuslikkust, mis on alati ja kõikjal meie ümber, ning mis saab nähtavaks siis, kui suudame püsida hetkes ja märgata ilu, korrapära ning harmooniat enese ümber – olgu see siis kätketud haprasse lumehelbesse, peenejoonelisse mustrisse puulehel või spiraalina keerduvasse teokarpi! Ilmutusliku kogemuse loob püha geomeetria märkamine seepärast, et tegemist on aluspõhjaga Jumala loomingus. Seda täiuslikkust võime näha ka inimkeha proportsioonides, mandalate ja labürintide juures, fraktaalgeomeetrias või Maa enese vormide puhul.  

Seega on püha geomeetria kui kolmemõõtmeline manifestatsioon jumalikust täiuslikkusest, mis loob erilise ning kordumatu silla ja ületab lõhe, mis eraldab puhast teadvust ning matemaatikat puhtast vaimust ja südametarkusest. 

Püha geomeetria on ka ülivõimas lääts, mille abil võib vaadata ning kogeda "reaalsusi". See on universaalne teadus matemaatilistest suhetest, harmoonilisest resonantsist ning arhetüüpsetest sümbolitest, mis esinevad kõikjal kogu Loomingus ning on sündinud Allika enese südames. Seega on püha geomeetria olemuslikult aluseks elule nii mikro- kui makrokosmoses ning seda võib leida kõikidest teadusharudest, kunstist, muusikast, tervendamismeetoditest, jne.  

See iidne teadmine on praegusel ajaloolisel hetkel taas laiemat kõlapinda leidmas. Globaalne huvi püha geomeetria vastu on just nüüd levimas kõikidesse distsipliinidesse alates kõige kaasaegsematest teaduslikest uuringutest kuni arhitektuuri, kunsti- ja muusikateaduse ning holistilise tervendamiseni välja. 

 

Kellele on mõeldud Püha Geomeetria ja Loomise Kool?

 Neile, kes soovivad:

 ·       avada oma südant ja mõista jumaliku armastuse olemust;

 ·       ühendada eneses peituvat nais- ja meespoolt, paremat ja vasakut ajupoolkera, intuitsiooni ja loogikat;

 ·       saavutada keskmesolek ning ühendada tarkus,  armastus ja vägi;

 ·       sulada ühte iseenda kõrgeima olemusega – oma hinge ja vaimuga;

 ·       õppida suhtlemist ja koostöö tegemist vaimse maailmaga – inglite, ülestõusnud meistrite, haldjate, loodusvaimude, Jumalanna ja Allika endaga;

 ·       tervendada, armastada ja väärtustada Maa-Ema;

 ·       mõista Suure Jumalanna tõelist olemust ning võtta vastu Tema kingitused;

 ·       asuda teele teadvuse virgumise ehk valgustumise/ülestõusmise poole;

 ·       alistada oma ego ehk võltsmina;

 ·       rakendada oma elus vaimseid seadusi ning toimida kooskõlas Kõrgema Tahtega;

 ·       õppida valitsema alateadvuses toimuvaid protsesse ning võita oma hirmud;

 ·       õppida transformeerima negatiivseid energiaid ja tasakaalutuid tundeid millekski positiivseks;

 ·       juhtida ja mõista unenägusid ning sooritada kehaväliseid rännakuid;

 ·       õppida äratama ja kasutama oma valguskeha (Mer-Ka-Ba sõidukit);

 ·       õppida tervendama ennast ja teisi;

 ·       avada eneses peituv loominguline potentsiaal;

 ·       luua oma reaalsust ise;

·       avastada ja teostada oma eluülesannet;

 ·       jääda Elu enese õpilaseks ning pidada meeles, et läbi kõiksuse rännates on meil alati ruumi arenguks ja edasiminekuks.

 

TAGASI LOOMISEKOOLI LEHELE

Avaleht  Uus!  E-pood  Tänu  Kontakt